TYT Coğrafya 2021

Sosyal Bilimler TYT sınavında toplamda 20 adet soru gelmektedir. Bu soruların dağılımı 5 coğrafya 5 tarih 5 din kültürü ve 5 felsefe olarak sorulmaktadır. Soruların %80 i aslında basit olan, bazı soru çözme teknikleriyle çözülebilecek sorular olduğu için öğrencilerimizin bu bölümde ki soruları küçümsemesi ve çözmesi önemlidir. GET Akademi uzman kadromuzla TYT Sosyal Bilimler testinde başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır. 

Harita Bilgisi TYT 2021 Coğrafya
Dünyanın Şekli ve Hareketleri TYT 2021 Coğrafya
İklim Bilgisi TYT 2021 Coğrafya
Türkiye’nin İklimi ve Yer Şekilleri TYT 2021 Coğrafya
Yer’in Şekillenmesi TYT 2021 Coğrafya
İç ve Dış Kuvvetler TYT 2021 Coğrafya
Toprak Tipleri TYT 2021 Coğrafya
Nüfus TYT 2021 Coğrafya
Ortak Payda: Bölge TYT 2021 Coğrafya
Ulaşım Yolları TYT 2021 Coğrafya
Çevre ve İnsan TYT 2021 Coğrafya

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Online Canlı Eğitim

Güçlü teknolojik altyapısı ve interaktif eğitim yapısı ile bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun dersleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Canlı eğitimlerimizle sizlere anlık olarak ders içerikli anlatan bir yapıdayız.

Ders Notları Ve Döküman Desteği

Eğitim içeriklerimiz ve ders notlarımız tekrar yapabilmeniz için sizinle paylaşılmaktadır. Bu ders notları sizlere hem çıktı olarak hemde Pdf olarak ulaştırılmaktadır.

7/24 Canlı Destek

Get Akademi olarak sizler tarafından her zaman ulaşılabilir bir yapıdayız. Danışmanlarımız hem telefon yoluyla hemde online olarak mesaj yoluyla ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin Alanında Uzman Kadrosu

Ülkemizin alanında uzman eğitimcileri ile sınavlara doğru bir yol haritası ile hazırlanmanızı sağlıyoruz. Get Akademi olarak eğitmen kadromuz en güçlü yanımızdır.

Dersleri Tekrar İzleme Özelliği

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Basit Anlaşılır Kapsamlı Dersler

Online derslerimizde doğru seviye ye doğru eğitim planlamaları ile sade anlaşılır dersler sizlerle. Zengin ders içeriklerimizle tüm konulara en kolay yoldan hakim olabileceğiniz bir eğitim anlayışıyla GET Akademi yanınızda

Bilgilendirici Yazılar

  • 2021 yılı KPSS Beden Eğitimi Alan Sınavı İçin Türkiye' nin En Önemli Eğitimcileri Get Akademi Ailesinde.
  • Online Eğitim Platformumuzun Teknik Alt Yapısı Son Derece Güçlüdür , Online Derslerimize Ulaşımda Hiçbir Problemle Karşılaşmazsınız!
  • Yıl Boyunca Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimiz İle En Doğru Eğitim Programını Seçmenize Yardımcı Olan Rehberlik Hizmetimizde Faydalanabilirsiniz!
  • 2 Adet Genel Tekrar Kampı
  • Canlı Yayında Soru Cevap İmkanı 
  • Türkiye'nin En Önemli Eğitmenlerinden Canlı Ders Anlatımları