Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü kurs ve eğitim ile ilgili sıkça sorulan soruları listelemeye çalıştık. Ancak aklınıza takılan ve burada bulamadığınız her türlü sorunuz için lütfen iletişim formu ve telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Yıl boyunca haftanın 7 günü İletişime geçebileceğiniz bir yapıda olan GET Akademi güçlü akademisyen kadrosu ile hem eğitim konusunda hemde devamlılık konusunda güvenilir bir eğitim platformudur?

Tüm kredi kartları ile GET Akademi güvenli sistemi sayesinde ödemenizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartınızın taksit yapma özelliği varsa taksit yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

GET Akademi eğitimlerini bilgisayarınızdan tabletinizden veya telefonunuzdan takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan heryerden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Evet izleyebilirsiniz. Almış olduğunuz eğitimlerin tekrarlarını dilediğiniz zaman tekrardan izleyebilirsiniz. Bu izleme süresi o eğitim yılının sonuna kadar geçerlidir. Sınav sonrasında videolara erişiminiz otomatik olarak kapanacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Online Canlı Eğitim

Güçlü teknolojik altyapısı ve interaktif eğitim yapısı ile bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun dersleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Canlı eğitimlerimizle sizlere anlık olarak ders içerikli anlatan bir yapıdayız.

Ders Notları Ve Döküman Desteği

Eğitim içeriklerimiz ve ders notlarımız tekrar yapabilmeniz için sizinle paylaşılmaktadır. Bu ders notları sizlere hem çıktı olarak hemde Pdf olarak ulaştırılmaktadır.

7/24 Canlı Destek

Get Akademi olarak sizler tarafından her zaman ulaşılabilir bir yapıdayız. Danışmanlarımız hem telefon yoluyla hemde online olarak mesaj yoluyla ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin Alanında Uzman Kadrosu

Ülkemizin alanında uzman eğitimcileri ile sınavlara doğru bir yol haritası ile hazırlanmanızı sağlıyoruz. Get Akademi olarak eğitmen kadromuz en güçlü yanımızdır.

Dersleri Tekrar İzleme Özelliği

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Basit Anlaşılır Kapsamlı Dersler

Online derslerimizde doğru seviye ye doğru eğitim planlamaları ile sade anlaşılır dersler sizlerle. Zengin ders içeriklerimizle tüm konulara en kolay yoldan hakim olabileceğiniz bir eğitim anlayışıyla GET Akademi yanınızda